Dinamo je u finalu svladao Maribor s 3:0

Zagrebački Dinamo pobjednik je 1. nogometnog turnira Petar Kalinić Klija što se ovog vikenda (kategorija kadeta, igrači rođeni 2002. godine), u organizaciji NK Solina, a u spomen na legendarnog igrača i kapetana, odigrao na igralištu pored Jadra. U finalnoj utakmici Dinamo je s 3:0 (0:0) svladao slovenski Maribor, a strijelci su bili Agić u 43., Alghoul u 50., te Palić u 74. minuti. Maribor je dominirao u prvom dijelu, ali vratar Dinama Nikola Čavlina obranio je tri stopostotne prigode. U nastavku je Dinamo preuzeo dominaciju i zasluženo pobijedio. Treće mjesto osvojio je Hajduk, koji je pobijedio Solin 2:1. Domaće je u vodstvo doveo Vušković u 12. minuti, ali Hajduk je preokrenuo utakmicu golovima Topića i Biuka u 55. i 61. minuti. Valja napomenuti da je Solin pri vodstvu od 1:0 propustio realizirati jedanaesterac. U polufinalnim ogledima odigranim u subotu Dinamo je svladao Solin s 2:0, a Maribor je bio bolji od Hajduka s 4:3. Za najboljeg igrača turnira izabran je napadač Maribora Vid Sedej.