uvijek na mreži

Hajduk i Dinamo opravdali uloge favorita

Dalmatinko cup 2017 stigao je do same završnice, nedjelja je ponudila završne utakmice po skupinama i četvrtfinalne dvoboje. Većih iznenađenja nije bilo, Hajduk je favorit među igračima rođenim 2004. godine, plasirao se u polufinale, baš kao i Dinamo u kategoriji igrača rođenih 2006. godine. Najdramatičnije je bilo u dvoboju Vojvodine i Splita, Novosađani su vodili s 3:0 i 4:2, “crveni” su se vratili, došli do penala, ali u pravom trileru imali su nesreću i morali su se oprostiti od borbe za trofej.
Rezultati četvrtfinala:
2004.god.
FK Budućnost – NK Val 4-2 (Barović, Asović, Ćetkovic x2/ Matić, Vrcković)
F.A. Academica – RNK Split 0-1 (Ćubretović)
HNK Hajduk – NK Jadran KS 5-0 (Brkljača, Kukavica, Pućo, Vrcić x2)
HNK Rijeka – NK Dugopolje 4-0 (Pendić x2, Sesvećan, Čulina)
2005.god.
NK Škabrnja – NK Olimpija 1-2 (F. Škara/ Purkat, Kobal)
NK Omladinac Vranjic – FK Dandy Novi Pazar 2-4 (Vranješ, Polić/ Pepić x2, Kurtoanović, Ugljanin)
RNK Split – NK Solin II 10-0 (Jurenić x2, Baturina x2, Miše x2, Odžak x2, Perić, Roguljić)
ONK Metković – NK Solin I 7-0 (Ereš x3, autogol, Jurković x2, Maleta)
2006.god.
FK Vojvodina – RNK Split 4-4 (Jolić, Plavšić, Ivanović x2/ Bašić, Kanaet, Putica x2) 9-8 za FK Vojvodinu nakon penala
NK Union – GNK Dinamo 1-5 (Dragaš/ Lončar x3, Majić, Soldo)
NK Omladinac Vranjic – NK Hrv. Dragovoljac I 4-1 (Bogdan x2, Hodak, Kokolek/ Vujnović)
FK Željezničar – NK Orkan 2-0 (Karić, Avdić)
2007.god.
FK Željezničar – NK Olimpija Zeleni 0-3 (Velikonja x2, Komič)
NK Olimpija Crni – NK Hrv. Dragovoljac I 4-0 (Oblak x2, Ramić x2)
NK Union – RNK Split 1-2 (Parlov/ Ora, Bašić)
NK Trogir – Akademija Balarin 1-3 (Mlačić/ Rubić, Primorac, Šamija)
2008.god.
FK Dar – NK Dugopolje 0-0 3-2 za FK Dar nakon penala
NK Orkan – NK Union 5-0 (Lozić x4, Topalušić)
NK Škabrnja – DNK Talent 1-7 (Bilaver/ Ban x2, Ivanišević x3, autogol, Zec)
NK Omladinac Vranjic – NK Hrv. Dragovoljac II 0-1 (Oluić)
2009.god.
NK Olimpija A – DNK Talent 2-3 (Jažbar x2/ Guć x2, Božinović)
NK Spalato – NK Brda 0-7 (Alujević x4, Čudina x2, Ćukušić)
NK Omiš – Akademija Balarin 5-1 (Šaškor x3, Jerković, Tafra/ Bilić)
NK Solin – NK Brela 0-5 (Radić x3, Blažević, Ninčević)
Raspored završnice: Igrači rođeni 2009. godine, Vranjic: Polufinale 10.00 Talent – Omiš, 10.50 Brda Brela, 11.40 Spalato – Solin (za 7. mjesto), 12.30 Olimpija A – Akademija Balarin (za 5. mjesto), 13.20 utakmica za 3. mjesto, 14.10 finale.
Igrači rođeni 2008. godine, Vranjic: Polufinale 10.00 Hrvatski dragovoljac II – Orkan, 10.50 Dar – Talent, 11.40 Union – Škabrnja (za 7. mjesto), 12.30 Dugopolje – Omladinac (za 5. mjesto), 13.20 utakmica za 3. mjesto, 14.10 finale.
Igrači rođeni 2007. godine, Podstrana: Polufinale 10.00 Olimpija zeleni – Olimpija crni, 10.50 Split – Akademija Balarin, 11.40 H. dragovoljac – Željezničar (za 7. mjesto), 12.30 Union – Trogir (za 5. mjesto), 12.50 utakmica za 3. mjesto (igra se u Vranjicu), 13.40 finale (igra se u Vranjicu).
Igrači rođeni 2006. godine: 9.30 Union – H. dragovoljac (za 7. mjesto), 10.20 Split – Orkan (za 5. mjesto), 11.10 Željezničar – Vojvodina (polufinale), 12.00 Omladinac Vranjic – Dinamo (polufinale), 14.30 utakmica za 3. mjesto, 15.20 finale.
Igrači rođeni 2005. godine, Dugopolje: Polufinale 9.00 Olimpija – Split, 10.00 Dandy – Metković, 11.00 Solin II – Solin (za 7. mjesto), 12.00 Škabrnja – Omladinac Vranjic (za 5. mjesto), 13.00 utakmica za 3. mjesto, 14.00 finale.
Igrači rođeni 2004. godine, Klis: Polufinale 9.00 Budućnost – Hajduk, 10.00 Split – Rijeka, 11.00 Jadran KS – Dugopolje (za 7. mjesto), 12.00 Academica – Val (za 5. mjesto), 13.00 utakmica za 3. mjesto, 14.00 finale.
Djevojčice rođene 2003. godine: Konačni poredak: 1. Marjan Split, 2. Rijeka, 3. Vrčevo Zadar.
Komentiraj